Teden otroka, smo si v vrtcu popestrili vsak dan malo drugače.

Metuljčki, Medvedki in Čebelice smo si v ponedeljek na platnu ogledali risanko” Cesarjeva nova oblačila” in se okrepčali s kokicami.

Torek je bil namenjen dobrodelnosti. Obiskala nas je ga. Jana Dular- slovenka, ki živi v revni afriški državi Malawi in tam pomaga  otrokom. S filmom in nekaj rekviziti nam je prikazala tamkajšnje težko življenje.

Sreda je bila športno obarvana. Pogumno smo krenili na pohod proti Podgrajam in po uspešno opravljenem delu ponosno prejeli nalepko za Mali sonček.

Zdravju smo namenili četrtek in na “tržnici sadja” pri Čebelicah zaužili veliko vitaminov.

V petek je pri Medvedkih dišalo po bučah. Ob smešni slikanici “Juha, ki iz buč se skuha” (Helen Cooper) smo si skuhali čisto pravo bučno juho.

Imeli smo se imenitno. Dogovorili smo se, da bo takih tednov še veliko.

SREČNI IN PONOSNI METULJČKI, ČEBELICE IN MEDVEDKI!